NaslovnicaRegijaBIHŽeljka Cvijanović uputila telegram saučešća španskom kralju i premijeru Španije

Željka Cvijanović uputila telegram saučešća španskom kralju i premijeru Španije


Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željka Cvijanović, povodom teške željezničke nesreće, uputila je telegram saučešća španskom kralju i premijeru.

“Povodom tragične željezničke nesreće koja je odnijela nevine živote i izazvala duboku tugu, upućujem iskreno saučešće kralju Felipeu VI, premijeru Pedru Sanchezu i španskom narodu.

Dijelimo bol sa porodicama koje su izgubile svoje najmilije i upućujemo najiskrenije saosjećanje svima koji su povrijeđeni.

U ovim teškim i bolnim trenucima, naše misli su sa građanima Španije, čija snaga, jedinstvo i solidarnost predstavljaju izvor utjehe pred ovom teškom tragedijom”, poručila je Cvijanović, saopćeno je iz Predsjedništva BiH. 

Podsjetimo, najmanje 39 osoba je poginulo, a više od 150 putnika je povrijeđeno u teškoj željezničkoj nesreći u Adamuzu, blizu Córdobe, Španija.

PREPORUČENI ČLANCI

KOMENTARI

Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

MARKETING

spot_img

POPULARNO