NaslovnicaCrna hronikaPješak preminuo nakon nesreće u Mostaru

Pješak preminuo nakon nesreće u Mostaru


Pješak A. Dž. preminuo je u Kantonalnoj bolnici “Dr. Safet Mujić” u Mostaru nakon nesreće koja se jučer dogodila na magistralnom putu M6.1, u mostarskom naselju Dračevice, saopćio je MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Pješaka je udario ford kojim je upravljao B. V. (1980). O obaviješten je nadležni tužilac, obavljen je uviđaj i preduzete su sve potrebne mjere.
PREPORUČENI ČLANCI

KOMENTARI

Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

MARKETING

spot_img

POPULARNO