NaslovnicaCrna hronikaU nastavku akcije na otkrivanju primanja mita uhapšena još tri inspektora

U nastavku akcije na otkrivanju primanja mita uhapšena još tri inspektora


Pripadnici MUP-a RS-a uhapsili su još tri inspektora u nastavku akcije usmjerene na otkrivanje krivičnih djela primanje mita i trgovina uticajem.
Jučer smo objavili da je u akciji Uprave kriminalističke policije uhapšen Miroslav Lazić, šef Područnog odjeljenja Uprave za inspekcijske poslove u Doboju.
– Osumnjičen je za krivična djela primanje mita i trgovina utjecajem, a uhapšen je neposredno nakon izvršenja navedenih krivičnih djela – saopćila je policija.
Četverica osumnjičenih bit će danas sprovedena u Posebno odjeljenje za suzbijanje korupcije i najtežih oblika privrednog kriminala RS-a u Banjoj Luci.
Tokom jučerašnjeg dana obavljeno je više pretresa na različitim lokacijama u Doboju.

PREPORUČENI ČLANCI

KOMENTARI

Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

MARKETING

spot_img

POPULARNO