NaslovnicaCrna hronikaSudar dva vozila kod Žepča, oba vozača prevezena u zeničku bolnicu

Sudar dva vozila kod Žepča, oba vozača prevezena u zeničku bolnicu


Dvije osobe prebačene su u Kantonalnu bolnicu Zenica na ukazivanje ljekarske pomoći nakon saobraćajne nereće koja se u 12.30 sati dogodila na magistralnom putu M-17, u mjestu Golubinja kod Žepča, na dionici Begov Han – Topčić Polje.
Prema riječima dežurnog operativnog u MUP-u Zeničko-dobojskog kantona (ZDK), u saobraćajnoj nesreći učestvovala su dva putnička motorna vozila.
– Tom prilikom dvije osobe dvije osobe, oba vozača, zadobili su vidne povrede po tijelu te su vozilima hitne pomoći prevezene u Kantonalnu bolnicu Zenica radi ukazivanja ljekarske pomoći – dodao je dežurni Operativni u MUP-u ZDK.
Zbog saobraćajne nesreće, saobraćaj na ovoj dionici magistralnog puta M-17 odvija se jednom trakom naizmjenično do okončanja uviđaja.
PREPORUČENI ČLANCI

KOMENTARI

Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

MARKETING

spot_img

POPULARNO