NaslovnicaCrna hronikaPješak preminuo od posljedica povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći u Doboju

Pješak preminuo od posljedica povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći u Doboju


Pješak inicijala M. D. iz Doboja preminuo je od posljedica povreda koje je zadobio kada ga je udario automobil. 
Ova saobraćajna nesreća se desila jučer malo prije podneva na lokalnom putu u mjestu Bukovica Velika na području Doboja. 
– U nesreći su učestvovali putnički automobil marke mercedes kojim je upravljala osoba inicijala G. O. s područja grada Doboja i pješak inicijala M. D. sa područja grada Doboja koji je od zadobijenih povreda preminuo u bolnici “Sveti apostol Luka” u Doboju – saopćili su danas iz Policijske uprave Doboj.
Dodali su da je obavljen uviđaj, te da je o svemu obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Doboju.
PREPORUČENI ČLANCI

KOMENTARI

Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

MARKETING

spot_img

POPULARNO