NaslovnicaCrna hronikaMUP KS o saobraćajnoj nesreći u Sarajevu: Išao u rikverc i udario...

MUP KS o saobraćajnoj nesreći u Sarajevu: Išao u rikverc i udario dijete, zadobilo teške povrede


U saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila jučer u sarajevskom naselju Buča Potok, teško je porvijeđeno dijete, saopćio je jutros MUP Kantona Sarajevo. 
Nesreća se desila u 17.55 sati, u ulici Adema Buće, kada je, kako navode iz policije, vozač  inicijala M. A. (1969. godište) iz Ilijaša vozeći u rikverc na kratkom dijelu puta udario dijete i oborio ga na cestu. 
– U ovoj saobraćajnoj nezgodi teške tjelesne povrede zadobilo je pješak, povrede su konstatovane na KUM-e KCUS-a, a nakon ukazane ljekarske pomoći je otpušten na kućno liječenje – dodaju iz MUP-a KS.
O ovome je obaviješten dežurni Kantonalni tužilac u Sarajevu, a uviđaj su izvršili policijski službenici Odjeljenja za saobraćajne istrage, Sektora uniformisane policije i Odjeljenja za kriminalističku tehniku i forenziku Sektora kriminalističke policije.

PREPORUČENI ČLANCI

KOMENTARI

Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

MARKETING

spot_img

POPULARNO