NaslovnicaCrna hronikaČetverica inspektora iz Doboja sprovedeni u Tužilaštvo u Banjoj Luci

Četverica inspektora iz Doboja sprovedeni u Tužilaštvo u Banjoj Luci


Četverica inspektora iz Doboja koji se dovode u vezu sa primanjem mita, sprovedeni su danas u Tužilaštvo RS-a u Banjoj Luci. 
Kako saznajemo, uhapšeni su Zlatko Kuzmić, Bojan Popović, Slađan Nešković osumnjičeni za pomaganje i Miroslav Lazić osumnjičen za primanje mita. 

FOTO: B. Spasenić
Nakon što ih ispita tužilac Posebnog odjeljenja za suzbijanje korupcije, organizovanog i najtežih oblika privrednog kriminala RS-a, bit će donesena odluka da li će im biti predloženo određivanje pritvora. 
Kao što smo jučer objavili, u akciji Uprave kriminalističke policije uhapšen je Lazić, šef Područnog odjeljenja Uprave za inspekcijske poslove RS-a u Doboju, i to neposredno nakon izvršenja krivičnog djela.

U nastavku akcije uhapšena su još trojica inspektora. 
– Policijski službenici su izvršili pretrese vozila i lokacija koje koriste uhapšeni i tom prilikom su privremeno oduzeti predmeti koje se dovode u vezu sa izvršenjem navedenih krivičnih djela. Ministarstvo unutrašnjih poslova se zahvaljuje građanima na saradnji i poziva sve da svaku sumnju na korupciju prijave policiji – saopćeno je iz policije.   
PREPORUČENI ČLANCI

KOMENTARI

Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

MARKETING

spot_img

POPULARNO