NaslovnicaCrna hronikaAutomobil udario dijete u Novoj Bili

Automobil udario dijete u Novoj Bili


Na magistralnoj cesti M-5 u mjestu Nova Bila večeras u 19 sati dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je povrijeđen pješak. 
Kako je Faktoru potvrđeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srednjobosanskog kantona (MUP SBK), nesreća se dogodila u 19 sati, a automobil je udario dijete, koje je tom prilikom zadobilo povrede zasad neutvrđenog stepena.
Na mjestu nesreće intervenirala je ekipa Hitne pomoći, kao i pripadnici MUP-a SBK-a, koji su obavili uviđaj. 
Više informacija trebalo bi biti poznato nakon obavljenih istražnih radnji. 

PREPORUČENI ČLANCI

KOMENTARI

Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

MARKETING

spot_img

POPULARNO