Borojevići, na području Bosanskog Novog, podletio pod voz, potvrđeno je za
medije iz Policijske uprave Prijedor.
tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Prijedoru.
dogodila u 13.55 sati na putnom prelazu Borojevići, između stajališta
Poljavnica i Ravnica, na području sekcije Bosanski Novi.
vozilo podletjelo pod putnički voz Željeznica Republike Srpske. Na lice mjesta,
osim ekipe Hitne pomoći, izašli su i pripadnici Ministarstva unutrašnjih
poslova Republike Srpske, kao i Komisija za vanredne događaje Željeznica
Republike Srpske – naveli su iz kompanije.
Bosanski Novi – Dobrljin.
u saobraćaju da vožnju prilagode uslovima puta i vremena, te da se obavezno
zaustave ispred putnog prijelaza poštujući saobraćajnu signalizaciju, jer se samo
na taj način mogu izbjeći i smanjiti nesreće koje često imaju tragične
posljedice – poručili su iz Željeznica Republike Srpske, prenosi Crna hronika.


